2018.06.19.
„Játsszunk matekot!”

Lezajlott rögtön a VAKÁCIÓ első napjaiban a Százhalombattai 1. Számú Általános Iskolában új, hagyományteremtő kezdeményezésként a Tehetségkutató matek tábor. Közel 40 lelkes, játszani szerető elsős, másodikos és ötödikes gyerek vett részt a programokon. A reggeli zenés, bemelegítő torna után az évfolyamok elvonultak a saját birodalmukba ”matekot játszani”. Volt itt mindenféle feladat: sakk és kártyajátékok, mozgásos számlálás és figyelemfejlesztés, kooperációs ernyő és táblajátékok, szóval minden olyan izgalmas lehetőség, amit a tanév során már kipróbáltunk, megszerettünk és játszottunk. De tanulhattak a diákok új, egyszerű és kicsit bonyolultabb, egyénileg, párban és csoportban játszható játékokat is. Nagyon élvezték, hiszen játszani mindenki szeret. Még mi, felnőttek is! Augusztus 30-31-én várjuk a következő tanév elsőseit is iskolánkból, hogy ismerkedjünk, barátkozzunk, és legfőképpen JÁTSSSZUNK velük. Jelentkezés feltételei az iskola Honlapján olvashatók. Szeretettel várunk mindenkit!
Szervezők: Edit néni, Tünde néni, Anikó néni

Képgaléria: