2012-2013-as tanévben


Pest megyei úszó diákolimpia

Égi Barnabás 5.b II. és III. helyezett
Soczó Kinga 8.aII. és III. helyezett
Görömbei Péter 8.aV. helyezett
Jánosi Tímea 6.cIII. és VI. helyezett
Jánosi Tamás 5.bV. és VI. helyezett

Leány váltó csapat:
Fodor Krisztina 5.b
Kovács Dóra 5.a
Sárándi Anna 5.a
Nagy Virág 5.a

II. helyezett






Cselgáncs Országos Diákolimpia

Bertók Krisztofer 4.b I. helyezett


Sportlövészet Általános és Középiskolások Országos Bajnoksága

Csapat II. helyezett:Kéri Eszter 8.a
Vencz Tímea 8.a
Bertók Regina 5.b


Leány labdarúgócsapat megyei versenyén

II. helyezett:Elter Vanessza 8.b
Fábián Mercédesz 8.a
Márk Veronika 7.b
Milák Csilla 7.b
Nádudvari Zsuzsanna 8.b
Nagy Virág 5.a
Pallagi Luca 7.b
Takács Barbara 7.b


Fiú labdarúgócsapat megyei versenyén

II. helyezett:Cseh Péter 6.c
Herman Armand 6.c
Kismihály László 6.c
Kiss Bence 6.b
Schneider Dorián 5.a
Schneider Dominik 7.a
Soczó Kornél 5.b
Menyhárt Gergő 6.b
Szalkai Ádám 5.b
Széna Dominik 6.c
Petrovics Ákos 5.a
Pálvölgyi Patrik 6.c


B33 leány kosárlabdacsapat regionális versenyén

VI. helyezett:Lovassy Gréta 8.a
Marschall Andrea 6.a
Márton Renáta 6.a
Raffer Enikő 8.a


Sulipóló vízilabda regionális versenyén
I. helyezett:Grieszbacher Márk 6.a
Szili Csenge 6.a
Sárosi Gábor 6.a
Gábor Lőrinc 5.a
Nyári Szabolcs 5.a
Tóth Barnabás 5.a
Telek Dorottya 5.b
Bauer Máté 6.c
Cseh Péter 6.c
Magyar Bence 4.a



2011-2012-es tanévben
 
Diákolimpia eredmények

Megyei atlétika
Csapat: 10. hely
Nagy Virág
Havasi Zsófia
András Dorka
Kun-Szabó Réka
Vajda Regina

Diákolimpia megyei vizilabda
csapat 4-5. évfolyam: 2. hely

Sárosi Gábor
Griszbacher Márk
Soczó Kornél
Telek Dorottya
Gábor Lőrinc
Magyar Bence
Lepp Tamás
Szili Csenge
Jánosi Tamás
Jánosi Tímea

csapat 6-7. évfolyam: 3. hely
Kántor Flórián
Nagy Levente
Telek Marcell
Szili Blanka
Soczó Kinga
Görömbei Péter
Nagy Ákos
Schmidt Patrik

Területi atlétika diákolimpia
csapat: 4. hely
Almási Béla
Jánosi Tamás
Nagy Zalán
Petrovics Ákos
Soczó Kornél
Tósaki Dániel

Diákolimpia körzeti fiú:
Egyéni: 1. hely
Cseh Péter 5. c
Csapat: 3. hely
Virág Attila 5. b
Cseh Péter 5. c
Széna Dominik 5. c
Nagy Levente 6. a
Balogh Dávid 6. b
Virág Csaba 7. a
Blaskó Dávid 7. b
Johanidesz Szabolcs 8. b
Takács Márk 8. b
Vidovanyecz János 8. b
Zrufkó Márton 8. b

Diákolimpia területi labdarúgó torna leány
Csapat: 1. hely
Magyar Renáta 5. c
Vaszari Judit 5. c
Molnár Dorisz 6. b
Milák Csilla 6. b
Kéri Eszter 7. a
Szécsényi Stella 7. a
Molnár Emese 7. b
Nádudvari Zsuzsanna 7. b
Bostan Patrícia 8. a
Márton Lilla 8. a
Czégény Krisztina 8. b

Diákolimpia megyei labdarúgó torna leány
Csapat: 4. hely
Magyar Renáta 5. c
Vaszari Judit 5. c
Molnár Dorisz 6. b
Milák Csilla 6. b
Kéri Eszter 7. a
Szécsényi Stella 7. a
Molnár Emese 7. b
Nádudvari Zsuzsanna 7. b
Bostan Patrícia 8. a
Márton Lilla 8. a
Czégény Krisztina 8. b

Diákolimpia körzeti lány atlétika
1 csapat: 3. hely
Magyar Renáta
Márton Renáta
Halmi Panna
Szabó Sára
Kellner Zsófia
Milák Csilla

Diákolimpia körzeti lány atlétika
2 csapat: 3. hely
Badics Renáta
Czégény Krisztina
Makai Noémi
Márton Lilla
Pozsgai Éva
Tauber Boglárka

Diákolimpia körzeti lány atlétika
Egyéni: 3. hely
Kellner Zsófia

Diákolimpia területi atlétika
Csapat: 1. hely
András Dorka
Balázs Nikolett
Havasi Zsófia
Kun-Szabó Réka
Nagy Virág
Vajda Regina

Diákolimpia területi atlétika
Egyéni: 1. hely
Nagy Virág

Diákolimpia területi atlétika
Egyéni: 2. hely
Havasi Zsófia
 
 
2010-2011-es tanévben
 
Pest megyei úszó diákolimpia:
- Égi Barnabás 3.b II. és III:helyezett
- Jánosi Tamás 3.b V. helyezett
- Fiú váltó csapat: -Égi Barnabás 3.b, Sárosi Gábor 4.b, Griesbacher Márk 4.a, Dalkó Bálint 3.a II. hely

Területi atlétika diákolimpia:
- Kellner Zsófia 4.b  I. hely
- Magyar Renáta 4.c  III. hely
- Lány csapat: Kellner Zsófia 4.b, Magyar Renáta 4.c, Márton Renáta 4.a, Halmi Panna  4.a, Vaszari Judit  4.c, -Nagy Virág 3.a  II. hely

Megyei atlétikai diákolimpia:
- Kellner Zsófia  4.b XIV. helyezett
- Lány csapat: IX. hely          
 
Diákolimpia – nagypályás foci – körzeti
IV. korcsoport I. helyezés
 
Sportlövészet - Országos Bajnokság
Wenczel Gergő I. helyezés
 
Eötvös – kupa: kosárlabda
fiú: II. helyezés
leány: III. helyezés
 
Városi váltóverseny – alsó tagozat
szeptember: I. helyezés
október: II. helyezés
 
2009-2010-es tanévben

Megyei Diákolimpia Sportlövészet
Csapatban I., II. helyezés – Hopka János, Wenczel Gergő, Jászberényi Gábor

Pest megyei céllövő bajnokság: Csapatban I. helyezés
Egyéniben I. helyezés Kéri Eszter

A Pest Megyei Diákolimpia városi bajnokság
III.-IV. korcsoport fiú kézilabda csapata III. helyezés
IV. korcsoport leány kosárlabda, leány kézilabda és fiú kosárlabda csapata II. helyezés
III.korcsoport fiú kosárlabda II. helyezés

Az Országos Vidékbajnokságon, Hódmezővásárhelyen úszásban
500 háton Soczó Kinga I. helyezést ért el.
Grátz Benjamin 50 gyors-II., 200 gyors- I., 50 hát-I., 100 hát-I.,
200 hát-I., 200 vegyes-I. helyezés

Dunaújvárosban az " Arany Üst " nemzetközi úszóversenyen
Soczó Kinga 100 háton III. helyezést ért el.
Grátz Benjamin 100 hát-I., 200 hát- I. helyezés

Országos Diákolimpia - úszás : Kecskemét
Grátz Benjamin 100 hát- III. helyezés
100 gyors-II. helyezés

Pest megyei terep duatlon verseny: Kistarcsa
Urbán zsuzsanna I. helyezés
Leveles Borbála II. helyezés

Diákolimpia úszás országos döntő
Égi Barnabás (2. b) korcsoport 50 gyors VI. helyezés.

A Pest Megyei Céllövő Bajnokságon és a Diákolimpia "A" korcsoportos Országos Döntőjében

1. helyezett csapatban 20 lövéses légpisztoly kategóriában: Jászberényi Gábor 8.b.
1. helyezett egyéniben 20 lövéses légpisztoly kategóriában:
Wenczel Gergő 6.a.
2. helyezett egyéniben 20 lövéses légpuska kategóriában:
Géczi Johanna 7.a.

A Diákolimpia megyei döntőjén úszásból:
1. helyezett 50 m gyors úszásban Égi Barnabás 2.b.
1. helyezett 50 m hát úszásban Égi Barnabás 2.b.
1. helyezett 100 m gyors úszásban Grátz Benjámin 8.c.
1. helyezett 100 m hát úszásban Grátz Benjámin 8.c.
1. helyezett 100 m hát úszásban Soczó Kinga 5.a.
2. helyezett 50 m gyors úszásban Telek Dorottya 2.b.
2. helyezett 50 m hát úszásban Telek Dorottya 2.b.

Megyei terep-duatlon verseny:
1. helyezett Leveles Borbála 7.a
Urbán Zsuzsanna 7.a.

Pest megyei játékos sportverseny:
2. helyezett Gyárfás Adrienn 2.a.
Nagy Virág 2.a.
Tósaki Dániel 2.a.
Havasi Zsófia 2.b.
Soczó Kornél 2.b.
Szalkai Ádám 2.b.
Kellner Zsófia 3.b.
Virág Attila 3.b.
Kis Bence 3.b.
Jánosi Tímea 3.c.
Pálvölgyi Patrik 3.c.
Széna Dominik 3.c.
Vaszari Judit 3.c.
Nagy Levente 4.a.
Takács Roland 4.a.
Molnár Dorisz 4.b.
Pallagi Luca 4.b.
Takács Barbara 4.b.

Pest Megyei teremlabdarúgás városi fordulóján 1. helyezett, körzeti fordulóján 2. helyezett csapat:
Drevenka Balázs 3.b.
Kis Bence 3.b.
Menyhárt Gergő 3.b.
Schmidt Patrik 3.b.
Herman Armand 3.c.
Pálvölgyi Patrik 3.c.
Széna Dominik 3.c.
Telek Marcell 4.a.
Fülöp Márk 4.b.
Kántor Flórián 4.b.
Udvardi Mátyás 4.b.

Városi teremlabdarúgás I. korcsoport 1. helyezett:
Kismihály Péter 2.a.
Nagy Zalán 2.a.
Nagy Virág 2.a.
Jánosi Tamás 2.b.
Soczó Kornél 2.b.
Szalkai Ádám 2.b.

Városi diákolimpia váltóverseny
2 – 4. évfolyam    II. hely

Teremlabdarúgás városi diákolimpia
1. korcsoport    I. helyezés
2. korcsoport    I. helyezés

Diákolimpia - teremfoci - városi

3. korcsoport - 2. hely
4. korcsoport - 1. hely
 
Diákolimpia - nagypályás foci - városi
4. korcsoport fiú - 3. hely

Eötvös kupa
alsó tagozat - 3. hely