Osztálykirándulás szülőkkel
Osztálykirándulás szülőkkel A 2.a osztállyal, a szüleikkel és pár tesóval Visegrádra utaztunk bobozni, amit mindenki nagyon élvezett. Majd a dömösi parkolóba mentünk, hogy onnan indulva megmásszuk a Rám-szakadékot. A gyerekek és a szülők is nagyon élvezték a túrát, ami egyeseknek meg se kottyant, mások pedig verejtékezve, de büszkén néztek vissza a megtett útra. A rövid […]
