Suli-napok

December első hetében iskolánkban Suli-napokat tartottunk. A hétfői és csütörtöki napon a sporté volt a főszerep. A keddi napunk az egészség jegyében zajlott, ahol meghívott vendégeink segítségével egészségmegőrző programokon vehettünk részt, többek között táplálékpiramist építettünk, jógáztunk, megtanultuk a helyes kézmosás, fogmosás és tüsszentés technikáját, mentőautót nézhettünk, egészséges ételeket és mézet kóstoltunk. A szerdai napunk ÖKO-nap volt, melyen a felső tagozatosok által készített, termeik elé kiállított munkái a környezetvédelemre hívták fel a figyelmünket. A nap délutánján került sor a hagyományos bolhapiacra, ahol igazi vásári forgatag fogadott bennünket, sok apró játék cserélt gazdát. A Suli- napok zárónapján, pénteken az iskolánkba látogató Mikulással találkozhattak diákjaink.

ÖKO-nap

Jóga