Sikeres diáksport évet zártunk 2019-ben

Pest megye III. legeredményesebb általános iskolája kitüntető címet kapta iskolánk, a Magyar Diáksport Szövetség által kidolgozott pontozási rendszer alapján, ahol az országos diákolimpiai eredményeket vették figyelembe.

A díjat mely egy kupából és egy oklevélből áll, Budapesten a Megyeháza dísztermében adták át december 13-án.

A díjátadáson részt vett Szabóné Peretsényi Krisztina testnevelő tanárnő, akinek tanítványa az országos atlétikai diákolimpia távolugrás döntőjében 6. helyezést szerzett, és Nyakas Zoltán az országos bajnoki címet szerzett IV. korcsoportos kispályás labdarúgó csapat vezetője is.

Gratulálok a kiemelkedő eredményhez!

Büszkék vagyunk a szép sikereket elért sportolóinkra, és a felkészítést végző valamennyi testnevelőnkre.

Köszönet illeti a VUK SE labdarúgó szakosztály minden edzőjét, aki eddigi munkájával hozzájárult tanítványaink felkészítéséhez.

Hegedüs Roland