MATEK+ tábor= MATEKtábor

MATEK+ tábor= MATEKtábor

 

Már megint nagyon jó táborunk volt az Egyes Iskolában. Sok gyerek, sok élmény, sok „tanulás”! És nagyon-nagyon sok játék! Illetve a kettő együtt.

Merthogy megtanultuk: vízipisztolyozás+ fejben számolás= Torpedó, taktika+ kombinálás+ csapatjáték= Számháború, ügyesség+ célba dobás + összeadás fejben= A legtöbb pont, táblajátékok+ mester=Táblajátékok, strand+ vízben pancsolás= Arányosság (ha minél többet vagyok a vízben, akkor este annál gyorsabban elalszom a tornateremben!?).

Szóval mindenki tette a dolgát: gyerek jól szórakozott, felnőtt jót játszott. Vagy fordítva? Mindegy is. A lényeg: jövőre is megtartjuk! Újítás is lesz: a finom bográcsban készült paprikáskrumpli helyett pizza lesz a vacsora!

A kiváló csapat nevében: Lovasné Tóth Anikó