Így indult a december

Így indult a december

 

December első hetében zajlottak iskolánkban a Sulinapok, mely sok programmal színesítette a tanulást. Az alsósok kipróbálhatták magukat az akadálypályán. Az egészségnap keretén belül projektnapokat tartottunk, ahol igyekeztünk becsempészni a tanórákba a témát. Volt, akik gyümölcssalátát, volt, akik zabkását készítettek, mások ritka gyümölcsöket-zöldségeket kóstolgattak ezen a napon. A szerdai Mikulásvárás után a népszerű bolhapiacon adták-vették a gyerekek a kincseiket. A hetet egy új programmal zártuk. Jótékonysági adventi vásárt és futást rendeztünk, ahol a szülők és gyerekek együtt támogathatták az iskolát adományaikkal. A színvonalas karácsonyi portékák válogatása közben süteményekből, teából és alkoholmentes forralt borból kóstolgathattunk.  A jóleső mozgás után mindenki a tombolasorsolást várta. A pénteki rendezvény résztvevői és szervezői is elégedetten hagyták el az iskolát. Jövőre újabb programokkal készülünk!