Atlétika diákolimpia

körzeti atlétikai diákolimpián csapataink kiváló eredményeket értek el. Minden korosztályban elindultunk, 4 csapatunk győzött, 2 csapatunk 2. helyezést ért el.
megyei döntőn öt csapattal képviseltük iskolánkat, a III. és IV. korcsoportos lányok a 6. helyen, a többi csapatunk a 10. helyen végzett. Egyéni számokban is szép eredmények születtek: Godena Gábor távolugrásban első lett, ezzel továbbjutott az országos döntőbe, egyéni többpróbában 3. helyezést ért el. Győrfi Ádám kislabdahajításban elért eredményéért állhatott a dobogó második fokára.
Szép eredmények születtek fiú súlylökésben (Hodula Máté, László Ákos), 100 méteren (Sándor Bence), távolugrásban (Debreceni Gábor), leány kislabdahajításban (Trinfa Johanna, Kálmán Boglárka, Bogdán Larina), távolugrásban (Almási Kira, Béki Boglárka, Trinfa Johanna), egyéni összetettben (Korozmán Mercédesz) és 600 méteren (Bukovinszki Gergő).