A leendő első osztályosok szülői értekezlete

A leendő első osztályosok szülői értekezletének

időpontja: 2023. június 20. 16 óra

helye:

1.a osztálynak (Berta Szilvia – Lajos Attila Gézáné) első emelet A/3. (4.a terme),

1.b osztálynak (Sárköziné Pintér Andrea – Bakosné Somogyi Judit) földszint A/2. (4.b terme).

Kérjük, hogy hozzák Magukkal:

• Adatlap a fejlődési szint megítéléséhez az iskola felkészítés elősegítésére” (5 éves orvosi státusz, házi gyermekorvostól kell kérni),

• Oltási könyv másolata (Gyermek-egészségügyi könyv),

• Nemzeti egységes kártyarendszer-adatlap (diákigazolvány igényléséhez) Az adatlapot a Kormányablakban lehet megcsináltatni. Az adatlap kiállításához szükséges a gyermek, a gyermek születési anyakönyvi kivonata és a két szülő.

„Kedves Szülők!

Mint tudják iskolánk a város emelt szintű matematika tagozatának felvételi körzete. Önök közül is sokan a kiemelkedő matematikatanítás miatt iratták intézményünkbe gyermekeiket.

A magas szintű oktatásunk egyik fontos alapja az a kiváló tankönyvcsalád (Scherlein Márta-Czakó Anita-Dr. Hajdu Sándor-Novák Lászlóné: Matematika 1., 2., 3., 4.) amit 1-8 évfolyamig használunk. Ez alapján állítottuk össze a helyi tantervet és az osztályok éves tanmenetét is.

Sajnos a 2023/2024. tanévi köznevelési tankönyvjegyzéken ezek a könyvek nem szerepelnek.

A matematikatanítás színvonalának megőrzése érdekében szeretnénk hozzájárulásukat kérni ahhoz, hogy továbbra is ezeket a tankönyveket használhassuk! Mivel a jegyzékben nem szerepelnek, ezért sajnos Önöknek kellene kifizetni a két kötet árát (összesen: 2550,-Ft).

Köszönettel és tisztelettel:

Iskolavezetőség”

Mindenkit szeretettel várunk!

Tisztelettel:                                      Bakosné Somogyi Judit

iv.-h.

Százhalombatta, 2023. június 2.