Megérdemelt győzelem

Megérdemelt győzelem

A Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola diákjai december 6-ára meghívást kaptak a Tárnokon évek óta megszervezett tankerületi angol karácsonyi versenyre. A meghívást nagy szeretettel fogadtuk és lelkesen, izgatottan készültünk az előttünk álló kihívásra.

A felső tagozat három korosztályban induló csapatai és felkészítő tanárai mindent megtettek annak érdekében, hogy a befektetett munka szép eredményt hozzon. Ez így is lett, megszületett a megérdemelt győzelem. A 6. és 8. osztályos tanulóink is az első helyezést nyerték el mindannyiunk nagy örömére. Számos ajándékkal valamint boldogsággal és megelégedettséggel a szíveinkben tértünk vissza iskolánkba, mert a befektettet idő és az alázatos munka most is meghozta gyümölcsét. A fantasztikus győzelmeinkkel ismét bizonyítottuk az 1. Számú Általános Iskolában folyó magas színvonalú idegennyelv oktatást!

Köszönjük a felkészítő tanáraink munkáját!

A sikeres diákok