Fantasztikus siker!

Iskolánk IV. korcsoportos labdarúgó csapata az Országos Labdarúgó Diákolimpia Egerben megrendezett döntőjében, I. helyezést ért el. A nagyszerű sikert a következő tanulók érték el:

Kovács Norman, Godena Gábor, Tóth Szabolcs, Farkasházi Ádám, Nagy András, Forintos Dávid, Hodula Máté, Valuschek Imre, Süller Zalán.

A siker kovácsai Nyakas Zoltán és Godena Gábor pedagógusok voltak, akik egyben a felkészítő edzőjük is a VUK SE-ben. Köszönöm kollégák az áldozatos munkátokat! Kedves Fiúk! Gratulálok az országos bajnoki cím megnyeréséhez, mellyel tovább öregbítették iskolánk jó hírét! Büszkék vagyunk erre a szép sikerre, mellyel TI is hasonlóképpen tehettek.

Remélem a következő tanévben sem adjátok lejjebb a célt, hiszen a csapat legnagyobb része erre majd lehetőséget kaphat!