7.b Tatabányán

7.b Tatabányán

Trianon emléknapja után osztályunk, a 7.b felkerekedett, hogy Magyarország legnagyobb szobrát megnézze. Tatabányára utaztunk. A hegyen nem csak a Turul-szobrot néztük meg, hanem a neandervölgyi ember által lakott Szelim-barlangot is. A bányászati felvonóból átalakított kilátóból csodálhattuk meg a kilátást. A napot szokásunkhoz hűen több fordulós számháborúval zártuk. Emlékezetes marad ez a nap is!