Pesováros gyerekeink sikerei!

Iskolánk több tanulója is rendszeresen látogatja a Pesovár Ferenc AMI néptánccsoportok foglalkozásait, ahol kitűnő pedagógiai és szakmai munka folyik, amit a legfrissebb eredményeik is igazolnak.

1. október 4-én rendezték meg Székesfehérváron a „Mezőföld Virágai” szólótánc versenyt, melyen az ország több pontjáról érkező fiatalok mérték össze tudásukat.

A Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola 3 tanulója, Kuchár Emese, Sebes Kincső és Trinfa Levente kimagasló eredményt el a versenyen.

Mindamellett, hogy mind a 3 fiatal megkapta az elérhető legmagasabb díjat, a „Mezőföld Virága” címet, mindannyian különdíjban is részesültek. Kuchár Emese és párja Trinfa Levente a „Legharmonikusabb páros” különdíját kapta meg, míg Sebes Kincső (párjával) a „Legkiemelkedőbb mezőföldi produkció” különdíját is zsebelhette be.

Az 1. Számú Általános Iskola teljes tantestülete és minden dolgozója, valamint tanulóközössége nevében gratulálok tanulóinknak az elért kiváló díjak elnyeréséhez!

Büszkék vagyunk az általuk elért szép sikerekre!

Éveken át tartó alázatos, kitartó munkájuk példa lehet minden gyerek számára!

Köszönet illeti a táncos fejlődésüket támogató szülőket, barátokat, osztálytársakat.

Gratulálunk a felkészítő pedagógusaiknak Asztalos-Kiss Zsuzsanna és Papp Richárd tánctanároknak.

A további szép sikerekhez szorgalmas, munkával teli hétköznapokat kívánok!

Százhalombatta, 2020. október 20.

Hegedüs Roland