Iskolafogászati szűrés

Az iskolafogászati szűrés normál körülmények között az iskola tanítási ideje alatt az elmúlt években megtörtént.

Jelen helyzetben az eddig megszokott módon történő szűrés veszélyes és felesleges kockázatot jelentene.

Kásler Miklós miniszter úr rendeletének megfelelően az iskola egészségügy újra indításra kerül.

Ennek értelmében, és a gyerekeknek szükségük van a fogászati szűrésre, a fogászati szűrés elvégzése szükséges.

A vírushelyzet miatt, a kockázat elkerülése mindenki érdeke (szülő, gyermek, orvos, iskola), ezért az eddigi megszokott csoportos szűrések helyett egyénileg, névre szólóan egyezetetett időpontban a szülő jelenlétében kerül elvégzésre a fogászati szűrés.

Időpontot lehet kérni:

hétfő és szerda: 13:00 – 18:00 óra között

kedd és csütörtök: 8:00 – 12:00 óra között

A 06-23/540-642 és a 06-20/235-2799 telefonszámon Dr. Horányi Endrénél és/vagy asszisztensénél Vitáris Zoltánné Ildikónál.

Köszönöm megértő együttműködésüket, mind az Önök, mind a gyermekük védelme érdekében.

Tisztelettel

Százhalombatta, 2020. október 20.

Hegedüs Roland