az első Akrobatikus Rock and Roll Diákolimpia

Nagy örömmel olvastam és teszem nyilvánossá az alábbi levelet:

„Tisztelt Igazgató Úr!

Óriási büszkeséggel tölt el minket, hogy táncosaink eredményei

induló 68 iskola közül az Ön által vezetett iskola is közöttük van.

Szofi és Bogi életük első nehezebb megmérettetésén kilenc duóból hetet megelőzve a dobogó MÁSODIK fokára állhattak fel! AZ MTASZ szabályai szerint elődöntő, reményfutam, és döntő van a kategóriára kiírva. A duó egyenes ágon másodikként tovább jutott, így nem kellett reményfutamot táncolniuk csak az esti órákban a döntőt. Legfiatalabb táncosaink közé tartoznak, de mindent is bírtak. Az első helyen egy országos csapat két táncosa volt, így az eredmény maga a csoda.

Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola

BUDAHÁZY SZOFI, PÁTKAI BOGLÁRKA

2.hely Duó Rock Show II. korcsoport

Köszönjük támogatását.

Mészáros Gábor vezetőedző”

Az iskola nevelőtestülete, tanulói és dolgozói nevében gratulálok a kimagasló eredményhez, büszkék vagyunk tanulóinkra!

Hegedüs Roland, intézményvezető.