Az első ott alvós kirándulás

Az első ott alvós kirándulás

 

Nagy izgalommal vártuk az év végi osztálykirándulást. Az alsó tagozatos négy év lezárásaként vonattal Kabóka tanyára utaztunk.

Feledhetetlen 3 napot töltöttünk ott. Az idő szerencsére jónak bizonyult, így egymást érték a    jobbnál-jobb, érdekesebbnél-érdekesebb programok. Volt számháború, szabadulószoba, vízi biciklizés, kenuzás, motor csónakázás, fánkozás, éjszakai túra, bicikli túra, x-box szoba, lovaglás, és még éjszakai fürdőzés is. Megtanultuk hogyan kell röplabdázni és még éjjel egy hatalmas távcsővel megnézhettük a Holdat is. Az utolsó este tábortűz mellett búcsúztunk Kabóka tanyától. A programeső még hazafelé is folytatódott. Egy vezetett foglalkozás keretében megnéztük a Simontornyai várat és játszottunk a helyi játszótéren.

Fáradtan, de rengeteg élménnyel tele értünk haza.

4.b osztály